strony przyjaciół

strony przyjaciół

Prywatne leczenie uzależnień

Ośrodkiem wartym polecenia jest ośrodek terapii OTU na Mazurach. Pracują tam najlepsi terapeuci, lekarze i pielęgniarki. Jest jednym z najbardziej docenianych miejsc, które leczą osoby potrzebujące pomocy w takich sprawach jak leczenie alkoholizmu czy leczenie hazardu.

OTU to prywatny ośrodek terapii uzależnień, który skutecznie pomógł już ponad 4000 pacjentom.

Biuro nieruchomości

Jest wiele firm, które pomagają w obrocie nieruchomościami, jednak warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań oraz skutecznych agencji, które oferują uczciwe umowy i kompleksową pomoc.

Jednym z takich biur jest Viking – agencja nieruchomości Gdynia , czyli doświadczone biuro z Trójmiasta działające w takich miastach jak Gdynia, Sopot czy Gdańsk.

Eksperci Vikinga mają siedzibę w Gdyni – biuro nieruchomości Gdynia

Kajaki

Jeśli chcesz wybrać się na urlop i zastanawiasz się nad kajakami to warto odwiedzić Suwalszczyznę. Akajak to biuro organizujące spływy kajakowe Rospudą a także innymi rzekami na podlasiu np. spływy kajakowe Czarna Hańcza

Wyprawy organizowane są w Polsce oraz na terenie Litwy i Łotwy.

Angielski dla dorosłych

Dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego lub niemieckiego na Targówku lub Bródnie, zapraszam na moją drugą stronę internetową gdzie dowiecie się Państwo więcej na temat angielski dla dorosłych Targówek

Depilacja laserowa

Osoby, które szukają depilacji laserowych, zabiegów na twarz czy ogólnie salonów urody, śmiało mogą skorzystać z obiektu, który oferuje świetnej jakości usługi i obsługę. Jest to salon kosmetyczny Gocław – Luxderma, mający swoją siedzibę na warszawskim Gocławiu.

Refleksologia

A może by tak masaż stóp lub twarzy ? Jeśli medycyna chińska jest Ci bliska, to z pewnością znasz takie pojęcia jak refleksoterapia. Na stronie Refleksologia Warszawa można znaleźć dobrego masażystę lub salon, wykonujący tego typu masaże.

Fotografia

Jeśli szukasz dobrego fotografa specjalizującego się w fotografii dziecięcej lub ciążowej to sprawdź portfolio Izy Zborowskiej – fotografia noworodkowa Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *